fbpx

SHITET MAGAZINË OSE KATI NËN TOKË PRANË SHKOLLËS “A.Z.ÇAJUPI”, TIRANË

100,000 EUR / Total

Description

Shitet magazinë ose kati nën tokë pranë shkollës “A.Z.Çajupi”, Tiranë.
Ka një vendodhje në një pallati të ri momentalisht në një nga zonat më të vjetra të Tiranës dhe më të kërkuara.
Ky kat gjithashtu ka edhe nje akses të veçantë të një zyre në katin e parë të dyqaneve ku ky ambient mund të përdoret si zyrë.
Çmimi i të dyja këtyre akseseve është 100 000 euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355697032333

Additional information

 • Property type
  Basement
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share