SHITET OBJEKT + TRUALL NË VAQARR, TIRANË.

1,250,000 EUR / Total

Description

SHITET OBJEKT + TRUALL NË VAQARR, TIRANË.

Ndërtimi okupon 1700 m2 në 3000 m2 truall dhe shpërndahet në 2 objekte 2 dhe 1 katëshe që aktualisht mbledh funksionet: zyra, repart hidrosanitare, repart karpenterie etj.
Jashtë objekteve shtrihet hapësira e sistemuar, e përdorshme edhe për parkim mjetesh.
Ka dalje direkte në rrugën kryesore, që e bën lehtësisht të dallueshme dhe të aksesueshme.

Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.
Çmimi: 1.250.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355692045103.

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share