fbpx

SHITET PAPAFINGO NE SARANDE

265,000 EUR / Total

Description

SHITET PAPAFINGO NË SARANDË

Papafingo ka një sipërfaqe totale prej 185 m2.

Organizimi

Apartment 2+1
Sallon kuzhine
2 dhoma gjumi
Tualete
Verande

2 studio( dhome+ tualete) secila

Ndërtim me cilësi të shkëlqyer.
Prona është e ndertuar së fundmi në një prej zonave më me zhvillim në Sarandë. .

Çmimi: 265.000 Euro/total

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

📞 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
👩‍💻Arsjola Zhupa
📲 +355692045103
📧arsjola.zhupa@desrealestate.al
🌐 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥
—————————————————————

Additional information

 • Property type
  Papafingo
 • City
  Sarande
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  5
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share