SHITET TOKË TRUALL TEK RRUGA E XIBRAKËVE TIRANË

300 EUR / m2

Description

Shitet 1357 m2 tokë truall në Tiranë.
Zona është me kondicione urbane të përcaktuara dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shumë e përshtatshme për ndërtim vile private.
Çmimi 300 euro/m2
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 83 999

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share