SHITET VILË 3-KATËSHE NË HYRJE TË POGRADECIT

20,000,000 LEK / Total

Description

Shitet vilë 3-katëshe në hyrje të Pogradecit. Banesa është 3 katëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 159.6 m2. Kati i parë organizohet në bar-restorant, kati i dytë disponon 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete ndërsa kati i 3 disponon 3 dhoma dhe 1 tualet. Secili kat disponon 2 ballkone dhe vila gjithashtu disponon dhe garazh. Vjen në shitje me një çmim prej 20 000 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:+355 69 204 5108

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Villa
 • City
  Pogradec
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Features

Address

Share on social media

Share