fbpx

𝐒𝐇𝐓𝐄𝐏𝐈 𝐏𝐑𝐈𝐕𝐀𝐓𝐄 𝐌𝐄 𝐐𝐈𝐑𝐀, TREGU ELEKTRIK, 𝐓𝐈𝐑𝐀𝐍𝐄

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

𝐒𝐇𝐓𝐄𝐏𝐈 𝐏𝐑𝐈𝐕𝐀𝐓𝐄 𝐌𝐄 𝐐𝐈𝐑𝐀, TREGU ELEKTRIK, 𝐓𝐈𝐑𝐀𝐍𝐄

Shtëpi Private 1+1

Cmimi: 400 Euro/Muaj

Vendndodhja: Tregu elektrik, Tiranë.
Sipërfaqe Totale: 100 m2

𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗶𝗺𝗶:
* 1 Sallon
* 1 Kuzhinë
* 1 Dhomë gjumi
* 1 Tualet

Detaje të tjera:
– I mobiluar totalisht
– Elektroshtëpiake dhe Hidrosanitare cilësore

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:

0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share