SHITET SUPER LOKAL I KOMPLETUAR NË QENDËR TË DURRËS-IT

280,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet super lokal i kompletuar në qendër të Durrësit. Sipërfaqja e lokalit është 140 m2 dhe shitet 280 000 euro/ total.
Pozicioni në të cilin ndodhet lokali ofron mundësi për zhvillimin e këtij biznesi pasi është në brendësi të një qendre tregtare. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355686082164.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Bar/Restorant
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share