JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

400 EUR / Muaj

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

Apartamenti është I mobiluar dhe organizohet në :
1 dhomë gjumi,1 kuzhinë, 1 dhomë ndenje dhe sallon I brendshëm, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile private.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 90 m² dhe jepet me qira për 400 Euro/muaj.
Preferohen të huaj ose çift.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Jo
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Property status
  For rent

Features

Address

Share on social media

Share