fbpx

OKAZION !!!! SHITET 1910 M2 TOKE + AMBIENT BIZNESI-BAR RESTORANT NE GJIROKASTER

175,000 EUR / Total

Description

OKAZION !!!! SHITET 1910 M2 TOKE + AMBIENT BIZNESI-BAR RESTORANT NE GJIROKASTER

Siperfaqe totale: 1910
Siperfaqe ndertimi : 150.4

Tipologjia e biznesit është Bar-Restorant.

-Është i mobiluar dhe arreduar , i kompletuar me të gjitha paisjet për ta shfrytëzuar si biznes.

-Prona është në rrugën kryesore dhe ka një aktivitet të lartë qarkullimi afër tij, ku i jep një prioritet ecurisë së biznesit.

-Ka hapësirë të madhe gjelbërimi, parkimi, hapesirë për organizim eventesh dhe festa të ndryshme.

-Tokë bujqësore për të mbjell dhe vënë në funksion të restorantit.

Aktualisht në gjendje pune.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor me çertifikatë pronësie.

Çmimi është 175.000 euro/total (i diskutueshem)

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni:

+355692045103
arsjola.zhupa@desrealestate.al
𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Gjirokaster
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share