fbpx

Des Real Estate ju uron Gëzuar Festat!

Des Real Estate🎉🎁🎊🎈🛍 Agjencia e Pronave me shërbim në Tiranë, Elbasan, Korçë, Lushnje, Fier, Himarë. Së shpejti Des të tjerë! Des Real Estate🎉🎁🎊🎈🛍Agjencia e Pronave me shërbim në Tiranë, Elbasan, Korçë, Lushnje, Fier, Himarë.Së shpejti Des të tjerë!www.desrealestate.al Gepostet von DES Real Estate am Mittwoch, 18. Dezember 2019

Read more

Kërkes për apartament!

🗣👂Sapo biseduam me Rovenën, një blerëse në Korçë. Kërkesa e saj e vetme ishte një apartament 1+1 që të jetë i rehatshëm🌞🤭 📍Agjentët DES, Erjoni dhe Luka po kërkojnë të gjejnë fiks komfortin që zonja do: 🧩Një apartament funksional, me projekt të mirë. 🧩 Fqinjësi të mirë. 🧩Shkolla dhe kopshti afër. 🧩Pranë prindërve të saj. 🧩Në […]

Read more