fbpx

master

Contact Agent

Pranoj kushtet dhe termat*
Loading...

Properties by master

SUPER APARTAMENT LUKSOZ

liqeni artificial

Shfaq Detajet

Përshkrimi

SUPER APARTAMENT LUKSOZJEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 OLYMPIC RESIDENCE, TIRANË Çmimi: 1500…

Çmimi 1,500 EUR
Shfaq Detajet

🆕🔥

Rruga Mustafa Bello,Vlore

Shfaq Detajet

Përshkrimi

🆕🔥

Çmimi Çmimi në Tel EUR
Shfaq Detajet

SHITET VILË NË KSAMIL.

Ksamil, Sarande

Shfaq Detajet

Përshkrimi

SHITET VILË NË KSAMIL,SARANDË Sipërfaqja totale e truallit :305m².Sipërfaqja e nderteses :…

Çmimi 650,000 EUR
Shfaq Detajet

SHES TOKË NË Bllok

Bllok

Shfaq Detajet

Përshkrimi

Shes Tokë në Bllok, Toka është e përshtatëshme për lokal,parking,etj.Sipërfaqja: 190 m2Çmimi:…

Çmimi 190 EUR
Shfaq Detajet