master

Kontakto Agjentin

Pranoj kushtet dhe termat*
Loading...

Pronat nga master

Shitet apartament 2+1 ne Vlore

Vlore

Shfaq Detajet

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Vlore, Lagja 24 maji, prane Universitetit te Vlores.Apartamenti…

Çmimi 50,000 EUR
Shfaq Detajet

Shitet Garsoniere

Shfaq Detajet

Përshkrimi

Shitet garsoniere në Vlore.Siperfaqa e brendshme 34 m2, kati 5 në një…

Çmimi 15,000 EUR
Shfaq Detajet

SHITET APARTAMENT 2+1, TIRANE

Rr. Kavajes

Shfaq Detajet

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Kavajes, Tiranë. Siperfaqa 78.95 m2. Apartamenti…

Çmimi 1,000 EUR
Shfaq Detajet